Bestuur

Dagelijks bestuur

Voorzitter

Martijn Ligteringen

voorzitter@winnubst-muziek.nl

Vice Voorzitter

Jan Klopstra

winnubst@winnubst-muziek.nl

Secretaris

Carolien Vos - Huizinga

Hugo de Grootstraat 25

1782 NG Den Helder

secretaris@winnubst-muziek.nl

Penningmeester

Arvid Tesselaar

penningmeester@winnubst-muziek.nl

Algemeen bestuursleden

Algemeen bestuurslid, Materiaal/vervoer

Thirza Mak- Jesuthasan

materiaal@winnubst-muziek.nl

Algemeen bestuurslid, PR & Communicatie

Judith Waltman - van Os

pr@winnubst-muziek.nl

Coördinatoren

Harmonieorkest

Martijn Ligteringen

winnubst@winnubst-muziek.nl

Klein Harmonie Orkest

Anja Kerst

coordinatorkho@winnubst-muziek.nl

Bigband Frankie goes to…!

Rob Hulskamp

bigband@winnubst-muziek.nl

Blaaskapel de Knorhanen

Kees-Jan Tuin

knorhanen@winnubst-muziek.nl

Bibliotheek

Hans van Diepen

winnubst@winnubst-muziek.nl

Materiaal/ vervoer

Thirza Mak- Jesuthasan

materiaal@winnubst-muziek.nl

“SponsorKliks,
“SponsorKliks,
“SponsorKliks,
“SponsorKliks,

COPYRIGHT © | ALL RIGHTS RESERVED

PRIVACY STATEMENT | TERMS & CONDITIONS